şlekor awşkpğ oapğweo ğlşekf awşlawkeş akdflkjflşkawşod kwp o  

Geri Git   şlekor awşkpğ oapğweo ğlşekf awşlawkeş akdflkjflşkawşod kwp o > oldum dediğim gibi bu Amerika'da işte 2

Seçenekler Stil
Alt 18.Eylül.2019, 19:14
Administrator

Standart gidiyorum diye daha fazla gideceğim böyle Ticaret

mi olur online alışveriş mi olur böyle ya ne olacağını söyleyeyim yurtdışındaki arkadaşlara da caminin tedavi Ne olur bana şunu al Garip Garip işler Sonuçta bir şey almak isteyene Durduramazsın Adam yeni alacak yurtdışında hesap satan sanal kredi kartı veren siteler var Onlara gidecekler oradan şey yapıp kendine iyi Bey'deki adama östereceksin belki BİM nemli yani sonuçta Ticaret açığını böyle kapatamaz Hani bu konuda itiraz eden işte sesini duyurmaya çalışan

falan arkadaşlara şunu hatırlatmak lazım Türkiye'deki ya yaz saat uygulanmıyor Türkiye'nin saat dilimi değiştir artı 1 artı 3 Hani Biz şu anda yaz tatilinde değiliz bizim saatlerimizi değiştirirler komple kış saati diye bir şey yok bir kere onu söyleyeyim türk bir her ülkenin bir saat dilimi var Yaz saati bunun üzerine artı geliyorlar bilgisayarlara her türlü cihazlar içine bakarsan ders der O Yaz saat uygulaması hep normal üzerine eklenen bir şeydir bizim dediğim gibi hani bizim saatlerinizi komple değiştirdiler şu anda bizim dert

etmemiz gereken Tamam bu Artık Geriye de gitmesin çünkü hani yenibütüncü cihazlar falan daha zor güncellendi hala güncellenmeyen ve güncellenmeyecek cihazlar var daha kötü senaryo utup da saati bir saat ileri Yaz saati uygulaması yapmaya Kalkarlar saati bir saat ileri alma ya Kalkarlar 8 artı iki iken artı 4'e düşeriz Yani bir yolculuk Türkiye yerini değiştirmeden iyice felakete dönüşür İnşallah olmaz Yoksa yani şu anda şu artıyor Şelale dedim kalalım Yani ne yapalım ama dedim ne oluyor değil mi değişim yaz saati

« - | - »
Seçenekler
Stil